כניסה למערכת

תסריט שיחה

שלום מדברת _______ מאתר פה לאוזן, אני רואה שהשארת לנו את קורות החיים שלך בנוגע למשרת סוכן באתר שלנו?

(לא לתת לו זמן לענות ישר להמשיך למשפט הבא)

משרת פריאלנס שיכולה לשמש גם כהכנסה עיקרית וגם כהכנסה נוספת מהבית דרך המחשב מעניין אותך?

 (חשוב לזכור שיש כאלה שחושבים בטעות שפריאלנס זה לא עובד רגיל אלא רק בעל עסק שמוציא חשבונית אז להסביר אם שואלים פרילאנס הכוונה סגנון עבודה של פריאלנס אבל העבודה שלנו היא עבודה רגילה של שכיר עם תלוש משכורת מסודר)

אז קודם כל נעים מאד אני _________  ממשאבי אנוש בחברת פה לאוזן, אתחיל בכמה מילים על החברה והמשרה...אבל לפני זה אתה נמצא כרגע מול מחשב? אינטרנט?

 

תספר לי יש לך נסיון בשיווק ומכירות? אתה מגדיר את עצמך איש שיווק או איש מכירות טוב? אתה יודע לדבר עם אנשים?

(חשוב לתת לו הרגשה כמעט כולם יספרו כמה הם טובים אם מישהו יגיד משהו בסגנון של לא אז ניתן לומר "אוקי אצלנו המגמה לא לפסול ולתת הזדמנות גם למי שאין נסיון ולבדוק מבחינת תוצאות את יכולות")

אוקי מעולה אני אספר לך עליינו ועל המשרה, אנחנו חברת פה לאוזן, חברת פרסום מהגדולות ברשת קיימת כ-7 שנים.

משרדנו יושבים בחיפה.

פה לאוזן היא חברת ההטבות והמבצעים מהגדולות בישראל, אנחנו מגייסים לקוחות לחברות הגדולות במשק במגוון תחומים, תחומים כמו: הסרת שיער בלייזר, לימודים, פסיכומטרי, רכבים, בנקים,  בערך 70 תחומים שונים ומרכזיים בחיי היום יום של כולנו, שבכל תחום ותחום אנו עובדים עם החברות הגדולות במשק, חברות כמו, בנק מזרחי, פרופורציה, אוניברסטאות, תמי4 קידום, לחמן..בערך..300 חברות שונות.

 (השמות של החברות נותנת לסוכן הרגשת ביטחון עם מותגים שהוא מכיר)

נציגים שלנו יוצרים קשר טלפוני עם לקוחות במטרה להציע להם מבצעים מיוחדים ויחודיים במטרה לסגור אותם באחת מהחברות, כמובן שהשירות הוא חינם ואינו עולה כסף ללקוח.

על מנת להגיע למספרי טלפונים של לקוחות שמוכנים לשמוע על המבצעים ובעצם לקבל סקר מחירים אנחנו מעסיקים סוכנים, יש לנו כיום אלפי סוכנים בישראל שעובדים מהבית חלקם כעבודה עיקרית וחלקם כהכנסה נוספת.

כל העבודה של הסוכן וזאת המשרה שאני מציעה לך כרגע מסתכמת בלאתר טלפונים של לקוחות שמוכנים לשמוע סקר מחירים בתחום הרלוונטי אליהם ולהזין אותם במערכת.

מי זה לקוח פוטנציאלי? כול אדם מעל גיל 18 שמוכן לשמוע סקר מחירים הוא לקוח פוטנציאלי זה יכול להיות חברים משפחה חברים של חברים, פייסבוק, פורומים, ישנם המון דרכים בהם סוכנים מגייסים לקוחות, יש סוכנים שמוסיפים 2-3 טלפונים ביום ומרוויחים 2000 ש"ח בחודש ויש סוכנים שמצרפים 20-30 טלפונים ביום ומרוויחים 12000 שח בחודש - הכל תלוי ביצרתיות של הסוכן ליצור אינטרקציה ושיחות יזומות עם אנשים ולמצוא כמה שיותר לקוחות פוטנציאליים שמוכנים לשמוע סקר מחירים בתחומים איתם אנו עובדים.

כל העבודה מתבצעת דרך המחשב או המכשיר הסלולרי שלך ותפקידך להזין טלפונים של לקוחות, כל טלפון שהזנת במערכת שווה לך בין 10 ל 30 ש"ח זה תלוי בתחום, סוכן ממוצע מזין 2-3 לקוחות בשעה ועומד על ממוצע שכר שעתי של בין 70 ל 100 ש"ח בשעה. אתה מקבל מאיתנו יוזר יחודי, שם משתמש וסיסמא ואת כל העבודה אתה עושה מול המערכת ניהול באתר אליו אתה יכול להתחבר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע וכמובן שמבערכת הניהול יש לך מעקב מלא על כל הלקוחות שהכנסת למערכת וכמובן כמה כסף הרווחת, מערכת הניהול נראת בדיוק כמו חשבון בנק שבו אתה אוגר כסף ומושך אותו כל 10 לחודש, מערכת מאד ידידותית ופשוטה.

חשוב להדגיש את מה שמייחד אותנו - גם אם הלקוח לא סגר עסקה בסופו של התהליך. הסוכן מתוגמל לפי כמות הטלפונים שהזין במערכת.

בשורה התחתונה - תפקיד הסוכן לקבל מאיתנו 70 תחומי עניין שונים, ולהזין למערכת כמה שיותר טלפונים של לקוחות שמוכנים לשמוע סקר מחירים וכך להרוויח כמה שיותר כסף.

לדוגמא: דיברת עם חבר והצגת לו את 70 התחומים והוא אמר לך שהוא מוכן לשמוע מבצע בתחום רכבים חדשים אתה פשוט אומר לו שאתה יכול לסדר לו הצעות חסרות תקדים מהחברות המובילות בישראל כמובן שהוא לא יכול להשיג לבד שאתה רושם את המספר שלו ויחזרו אליו ב24 שעות הקרובות, זה הכל מבחינתך, אתה מזין את השם שלו הטלפון שלו והתחום שעניין אותו במערכת ואנחנו ממשיכים מפה את התהליך מולו.

זה נשמע לך רלוונטי לגבייך? (עד לפה מדובר בשיחה של 5-6 דקות)

איך אתה מתכוון להגיע ללקוחות? איך אתה רואה את עצמך משתלב? אתה יודע לדבר עם אנשים לבצע שיחות יזומות?

(בשלב הזה לשמוע ולהרגיש איך הוא רואה את העבודה אם הוא הבין אם זה רלוונטי אליו ולחדד לו את מה שלא הבין)

 

מעולה אני שומעת עלייך שהעבודה מתאימה לך ואתה תצליח! ואני יכולה להוסיף ולומר שסוכנים טובים שמגיעים למספרים גבוהים של טלפונים יכולים לבחור לעבור למודל שעתי שמתחיל ב80 ש"ח בשעה, ומקבלים מאיתנו בהמשך מאגרים של טלפונים רלוונטיים שמשם הם יכולים להשיג מתעניינים על בסיס קבוע אנחנו מוכנים לשלם הרבה מאד כסף לסוכנים שמסוגלים להוסיף כמות גדולה של טלפונים אבל בחודש הראשון אנחנו קודם רואים את היכולות של הסוכן לדבר עם אנשים להציע לאנשים כמו שאתה יודע בשיווק מרוויחים המון כסף אבל לא כל אחד מסוגל לדבר עם אנשים ולבצע שיחות יזומות עם אנשים למרות שבמקרה הספציפי הזה מדובר בעבודה מאד קלה יחסית, המכירה שלך והמטרה שלך זה פשוט להשיג את הטלפון של הלקוח והתחום שמעניין אותו זה הכל.

אז אני חוזרת ומחדדת תפקיד הסוכן לוודא שהלקוח מחכה לשיחת הטלפון, אנחנו משלמים משכורות לסוכנים שלנו על מנת שיאתרו לקוחות פוטנציאליים שמוכנים לשמוע את ההצעות. אני בכוונה מדגישה זאת כי במידה וסוכן מוסיף לקוח ונציג שלנו יוצר איתו קשר ומוודא התעניינות והלקוח לא ידע על מה מדובר הלקוח נפסל, כמובן שאת כל הנתונים אתה רואה במערכת המטרה שלנו שכול הלקוחות יאושרו, אין סיבה שלקוח יפסל, יש 2 סיבות שלקוח יכול להפסל או שהמספר שגוי, או שיצרנו קשר עם הלקוח והוא טען שאינו מעוניין לשמוע על המבצע, רק שלא יקרה מצב שאתה מזין לקוח שלא יודע על מה מדובר זאת עבודה מיותרת גם לנציגים שלנו וגם לך כי הלקוח יפסל.

בוא תכנס רגע למחשב לגוגל או שתוריד את האפליקציה  אני רוצה להראות לך את המערכת....

 

(אם הלכת לפי התסריט שיחה 90 אחוז הוא ילך למחשב ואז את עושה איתו הדרכה של לקוח נסיון או את עצמו ומציגים זאת כך: “כאן אתה רואה את תחומי העניין....יודע מה תעבור רגע על התחומים יש במקרה משהו שבאמת מעניין אותך אבל באמת ? כי אם כן אין לי בעיה שתרשום את עצמך ראשון גם תרוויח את הכסף הראשוני שלך וגם תראה מבפנים איך המערכת עובדת אבל שוב רק אם זה באמת מעניין אותך במידה ולא נעשה לקוח נסיון")

 

אניואני אלווה אותך בתחילת הדרך ואדאג לעזור לך להוסיף כמה שיותר לקוחות ושתרוויח כמה שיותר כסף, יש לנו כלי עבודה מיוחדים תוכל לראות בכלי עבודה במערכת פרסום אוטומטי בפייסבוק ופרסום בלינקים שיכול להוסיף לך עוד אקסטרה לקוחות באופן אוטומטי אבל המלצה שלי הסוכנים הכי טובים שלנו אלה שבאמת מגיעים לסכומים הגבוהים זה אלה שיודעים לעשות את זה כמו שנקרא האתר מפה לאוזן, פשוט לדבר עם כמה שיותר אנשים ולהציע להם את החומים ולרשום אותם ידנית במערכת זה הכסף הגדול,עצה שלי תתחיל מהקרובים משפחה חברים דודוים כך לך חודש ראשון להפציץ בכמה שיותר לקוחות וטלפונים אני אומר לך מנסיון אחרי חודש טוב פותחים לך פה אופציות מיוחדות יש לנו סוכנים וותיקים שעובדים איתנו יותר משנתיים שמרוויחים גם 60 שח לכל טלפון ועוד המון אופציות על סוכנים טובים נלחמים פה.

 

כל שאלה נוספת אני כאן, בנוסף אני אשלח לך מייל יכול להיות שתקבל אותו לספאם הדרכה עם סרטון הדרכה, כמובן שהעבודה מסודרת עם כול התנאים בחוק. הסכם עבודה יש לך במערכת, כול הנושא של טופס 101 ,לפני המשכורת הראשונה אתה מעלה אותו למערכת מאד פשוט....אנחנו נעשה את זה ביחד שתרצה למשוך פעם ראשונה את הכסף בינתיים אתה יכול להתחיל ולצבור כסף במערכת.

בנוסף אתה תקבל אוטומטית מהאתר שם משתמש וסיסמא במייל שתוכל להתחיל לעבוד

אנחנו לא מאמינים ביעדים, אנחנו סוכמים על הסוכנים שלנו שתמיד ינסו להרוויח כמה שיותר כסף התנאי היחיד שלנו הוא שסכום המשיכה המינימלי הוא 500 ש"ח אומנם כול סוכן שלנו מרוויח הרבה יותר מ500 ש"ח בחודש אבל היו לנו מקרים בודדים של משיכות של 100-200 ש"ח ואנחנו לא מעוניינים להתעסק בסכומים קטנים, וגם מחפשים סוכנים שעושים הרבה יותר מ500 שח בחודש, כמובן שהכסף נצבר ואף פעם לא נמחק מהמערכת גם אם סוכן עשה 200 שח ביום הראשון של החודש ונסע לחול וחזר חודש הבא הוא ממשיך מה200 הכסף תמיד נשמר במערכת.

ושוב בשורה התחתונה אחרי כל ההסבר העבודה היא להזין במערכת כמה שיותר טלפונים לצבור כסף במערכת ולקבל אותו כל 10 לחודש, או בצ'ק בדואר או בהעברה בנקאית לבחירתך

אחד היתרונות הגדולים בעבודה מהבית שאין לך מנהל על הראש אבל היא דורשת משמעת עצמית, בכל מקרה לכל שאלה תפעולית או כספית אני כאן ויש לך כמובן את ה1700 ותמיכה במערכת לשירות לקוחות, יש לך גם קבוצה בפייסבוק שאתה יכול להצטרף אליה עם מאות סוכנים שלנו וזה הכל שיהיה לנו...המון בהצלחה!!

 

מבצעים