כניסה למערכת

אישור עבודה במערכת

ברוכים הבאים לעבודה באתר ״פה לאוזן״ ובהצלחה, חברת "פה לאוזן" קיימת מעל עשר שנים ומהוותיקות והגדולות בתחום הפרסום באינטרנט, אנו עובדים בשיתוף עם החברות הגדולות במשק הישראלי. לפני שנתחיל לעבוד חשוב לנו להדגיש בפניכם כמה נקודות חשובות להצלחה בעבודה ועל מנת להרוויח משכורות גבוהות יותר. נא לקרוא ולגלגל עד למטה ולאשר על מנת להמשיך לעבוד.

 

1. מרוויחים כסף רק על לקוח מאושר במערכת, לקוח מאושר הוא לקוח שאישר בטלפון שהוא מעוניין לשמוע הצעת מחיר, גם אם לבסוף לא יסגור עסקה התגמול עליו יאושר כל עוד הוא לקוח רציני ששומע הצעת מחיר, את הסטטוס של הלקוחות ניתן לראות בכפתור "לקוחות שלי" חשוב לנו להדגיש, לקוח מאושר במערכת הוא לקוח מאושר סופית, במידה והלקוח גם ירכוש ויסגור עסקה בחלק מהתחומים ישנם בונוסים שמגיעים עד ל500 ש"ח לעסקה.


2. לכל תחום ותחום יש תנאים, באפליקציה שלנו שבוחרים תחום יש כפתור שנקרא ״תנאים״ שם רואים בכל תחום מאיזה גילאים מכניסים או איזורי מגורים או כל תנאי אחר שחשוב, חשוב מאד לבדוק את התנאים לפני שרושמים לקוח שלא יפסל כי הוא לא עומד בתנאים, לדוגמא בתחום הביטוח מכניסים לקוחות רק בני 25 ומעלה.

3. כל עוד הלקוח שרשמתם עומד בתנאים של התחום שרשמתם אותו והוא שומע הצעת מחיר ומדבר בסבלנות וברצינות מול החברה עצמה הכסף מתקבל בעבורו.

4. כל השיחות מוקלטות והכל מפוקח על מנת לתת לכם מידע הכי אמין שאפשר עבור כל לקוח שלכם במטרה לאשר אותו כמה שיותר מהר.

5. העבודה ב״פה לאוזן״ היא לרשום כמה שיותר מתעניינים, כל מי שקצת מתעניין ורוצה לשמוע פשוט לרשום אותו, זה יכול להיות כל אחד שאתם מכירים או מצאתם ברשת חברתית והמטרה של כולנו לרשום כמה שיותר כדי להרוויח כמה שיותר אבל אסור בשום פנים ״להדריך״ באנדם לשקר בטלפון כדי שתרוויחו כסף, הקלטה של לקוח כזה עלולה לחסום את כל החשבון וזאת סתם עבודה מיותרת, אנו מבקשים לרשום רק מי שרוצה לשמוע הצעת מחיר כמובן בלי שום התחייבות אבל לא רוצים להתקל במקרים קיצוניים כמו ״מתעניין בעורך דין״ שלא יודע לספר למה הוא צריך עורך דין או ״מתעניין בלימודים״ שרוצה ללמוד רק בעוד 3 שנים וכל מני מקרים הזויים, פשוט לעבוד בצורה מקצועית ולרשום רק מי שרוצה לשמוע.

6. התחומים בהם אפשרי לרשום לקוחות מתעניינים יורדים ועולים, חשוב לשים לב לתחומים החדשים שעולים וכאלה שיורדים זמנית וחוזרים, לדוגמא התחום הסרת שיער בלייזר ירד כרגע ויחזור בחודש הבא, ישנם הרבה תחומים במערכת.


7. השכר מתקבל בכל עשירי לחודש בצורה מסודרת לחשבון הבנק או בצ׳ק בדואר לפי בחירת הסוכן, בקשה לתשלום עושים במערכת לאחר שצוברים כסף בחשבון המינימום למשיכה הוא 500 ש"ח והסכום נצבר גם אם לא משכתם אז נצבר לחודש הבא, ניתן לאגור כסף במערכת לתקופה ולמשוך מתי שתחליטו לדוגמא יש סוכן שעובד חצי שנה בלי למשוך וצבר במערכת 23 אלף ש"ח ואחרי חצי שנה מחליט למשוך אותם וכמובן שיש אפשרות למשוך כל חודש, לבחירת הסוכן.

8. אפשר להכניס את אותו הלקוח לשמוע מגוון הצעות מחיר במגוון תחומים ולהרוויח עליו כמה פעמים אבל לא לרשום אותו ליותר משני תחומים ביום אחד מהסיבה שכל תחום מתקשרים אליו מחברה שונה וזה עלול להפריע לו בטלפון, פשוט לרשום אותו כל יום לתחום אחר במידה והוא רוצה לשמוע הצעת מחיר.

9. לכל שאלה נוספת והמלצות נוספות איך להגיע ליותר לקוחות וטיפים ולהיות מהסוכנים הקבועים שלנו שמרוויחים אלפי שקלים בחודש ניתן לפנות לשירות הלקוחות 1700-700-346 או עדיפות לשירות בוואטסאפ 24 שעות 0507161911.

10. דגש חשוב, סוכנים וותיקים שמצליחים לייצר לקוחות מאושרים באופן קבוע מקבלים תגמולים גבוהים יותר ובונוסים מיוחדים, אחרי שהגעתם למעל 20 מאושרים במערכת שווה לפנות אליינו ולבדוק את הנושא ולהבין שאפשר להגיע לעמלות גבוהות בהרבה.

 

11. בחברת "פה לאוזן" ניתן להרוויח גם מצירוף סוכנים, אם יש לכם קרובים או שפירסמתם בקבוצות דרושים ופונים אלייכם מתעניינים בעבודה מהבית ניתן להוסיף סוכנים דרך הכפתור "הוסף סוכן" כנל בתחום הזה, סוכן שיודע לגייס סוכנים טובים ואיכותיים באופן קבוע מקבל משכורות גלובליות וקבועות גבוהות ביותר. חשוב להדגיש שאתם מוסיפים סוכן דרך "הוסף סוכן" אתם בוחרים לו שם משתמש וסיסמא והוא מקבל אותה ישירות בסמס לנייד שלו. ואחרי אישור שלנו יכול להתחיל לעבוד במיידית.

אני מאשר שהבנתי את העבודה.

מבצעים