כניסה למערכת

החלפת מודל עבודה

שלום רב, חברת "פה לאוזן" שמחה לבשר לך שאתה קרוב מאד לסכום המשיכה המינימלי 500 ש"ח מאושרים.

חשוב לנו להזכיר לך שאתה עובד כרגע במודל עם פסילות רטרואקטיביות ביום האחרון של החודש, בכל חודש ביום האחרון של החודש נפסלים לקוחות שלא שמעו בפועל הצעת מחיר.

סיבות הפסילה הרטרואקטיבית ( כאלה שכרגע מאושרים וביום האחרון הופכים ללא מאושרים ) לרוב הינן:

1) לקוח שמאשר לחברת פה לאוזן שהוא רוצה לשמוע הצעות אבל בפועל לא שומע מהחברה עצמה ומסנן אותה.

2) סוכנים שרושמים לקוחות ל2-3 תחומים באותו היום מה שגורם ללקוח לקבל הרבה טלפונים ולכן הוא לא מצליח לשמוע את כל ההצעות ונפסל בסוף החודש.

3) לקוח שלא באמת מתעניין בתחום ואומר "כן" לפה לאוזן ובשיחות המוקלטות מול החברות לא שומע את ההצעה כי הוא לא באמת מתעניין ולכן בסוף החודש נפסל.

חשוב להדגיש לכל סוכן שישנו עוד מודל שכר בחברת פה לאוזן ללא פסילות רטרואקטיביות וכל סוכן יכול להחליט לעבור אליו.

במודל ללא הפסילות המינימום למשיכה הוא 1000 ש"ח והרווח בעבור כל מתעניין הוא קבוע 10 ש"ח (סוכנים וותיקים וטובים הסכום הקבוע עולה).

היתרון במודל ללא פסילות שמה שמאושר במערכת מאושר תמיד סופית ואין פסילות ביום האחרון של החודש, חברת "פה לאוזן" מציעה לכל סוכן להשאר במודל הרגיל מהסיבה שמרוויחים יותר בעבור כל מתעניין וישנם הרבה סוכנים שכמעט ולא נפסלים להם לקוחות בסוף החודש שהם פשוט עובדים איכותי ומכניסים רק מתעניינים אמיתיים ורציניים.

בכל מקרה כל סוכן רשאי לבחור באיזה מודל לעבוד ותמיד אפשר לעבור בין המודלים, ברצוננו לדעת מה החלטתך כדי למנוע אי נעימויות בסוף החודש והמלצתנו במידה ואתה נשאר במודל הרגיל לא להשאר על 500 שח ולחכות לסוף החודש כדי שאם יהיו פסילות שלא ירד פחות מסכום המינימלי למשיכה והשכר ידחה לחודש הבא.

שעוברים בין המודלים סכום הכסף עובר למודל החדש ולא ניתן לעבוד על שני המודלים במקביל.

לכל שאלה: 1700-700-346

מבצעים