כניסה למערכת

אתר מותאם - תסריט שיחה סופר סוכנים

שלום מדברת ______ מחברת פה לאוזן, אני רואה שהתעניינת לגבי עבודה יכולה לשמש כהכנסה עיקרית או כהכנסה נוספת מהבית, זה עדיין רלוונטי? תרצה לשמוע?

מצוין, אז אני _______ ממשאבי אנוש של חברת פה לאוזן,

אוקי אז ככה,

חברת "פה לאוזן" היא חברת הפרסום השלישית בגודלה באינטרנט, קיימת 9 שנים והמשרדים שלנו נמצאים בחיפה, (דרך אגב מאיפה אתה?) חברת פה לאוזן עובד בשיתוף עם 400 חברות מהגדולות בישראל, חברות כמו אמריקן לייזר, תמי4, שלמה סיקסט, בנק מזרחי ועוד מאות חברות מהגדולות בישראל.

תפקידנו הוא לאתר עבור החברות לקוחות פוטנציאליים שמעוניינים לשמוע בטלפון מבצעים ואולי גם לסגור עסקאות, על מנת לאתר לקוחות פוטנציאליים אנו מעסיקים עשרות אלפי עובדים מהבית וזאת בעצם המשרה עליה אנחנו מדברים עכשיו, התפקיד שלך לאתר לקוחות פוטנציאליים ולרשום לנו את השם שלהם והטלפון שלהם וכמובן באיזה תחום הם התעניינו לשמוע מבצע, עבור כל לקוח כזה אתה מקבל כסף במיידי גם אם הוא לא סוגר עסקה בסוף!

 

אני נותנת לך יוזר, שם משתמש וסיסמא לאפליקציה שלנו שהוא כמובן רק שלך, ממש כמו חשבון בנק שאתה צובר בו כסף ומושך אותו שתרצה, התפקיד שלך לרשום לקוחות מתעניינים וצובר כסף עבור כל אחד ואני מדגישה גם אם הוא לא סוגר עסקה ורק שומע מבצע! יש לך מעקב של 24 שעות על כל הנתונים, אתה מקבל רשימה של 30 תחומים שונים, הסרת שיער בלייזר, רכבים, נדלן, לימודים, קורסים, ברי מים הרבה מאד תחומים והתפקיד שלך פשוט למצוא לקוחות שמוכנים לשמוע הצעת מחיר ומבצע לגבי אחד מהתחומים, מנסיון אישי, אין כמעט אדם שתציע לו את התחומים ולא יתעניין לפחות בתחום אחד, אגב אתה יכול לרשום אותו גם ל2 או 3 תחומים שונים ולהרוויח עליו כפול שלוש, במערכת אתה רואה כמה כסף שווה כל תחום, זה נע בין 15 ל 30 ₪ לכל מתעניין והכי חשוב, לא משנה אם הוא סגר עסקה בסוף או לא סגר וכמובן שהוא לא מחוייב לכלום והשירות הוא בחינם, אתה את הכסף שלך מקבל בכל מקרה, ובמידה והלקוח גם יסגור את העסקה וירכוש תוכל לקבל בונוס נוסף של עד 500 ₪ וזה כבר תלוי איזה עסקה הוא סגר ובאיזה תחום! אתה מאתר לקוחות והכלי שלך להסביר להם שאין להם מה להפסיד, שישמעו הצעת מחיר ובזכותך הם יקבלו מבצע מיוחד שהם לא יכולים למצוא באף מקום, הממוצע של סוכנים שלנו הוא בין 50 ל 100 שח לשעה, רושמים בשעה 3-4 לקוחות, וזה הממוצע ובמידה וגם אחד מהלקוחות סוגר יש בונוס נוסף!

יש סוכנים שמוסיפים מעל 20 מתעניינים ביום ומרוויחים מעל 15 אלף שח בחודש קבוע, ויש סוכנים שמגיעים לפחות אנשים ורושמים 2-3 אנשים ביום ומרוויחים אלף-אלפיים שח בחודש כהכנסה נוספת, תלוי רק בך ובזמן שיש לך להשקיע!

 

אני מסכמת, התפקיד שלך להכניס למערכת שמות וטלפונים של מתעניינים שמוכנים לשמוע הצעת מחיר, על זה אתה מרוויח הרבה מאד כסף ולא משנה לך מה קרה איתם בהמשך וכמובן שהאינטרס שלנו ושל החברות לסגור מאותם לקוחות כמה שיותר עסקאות ואנחנו קיימים מעל 9 שנים אנחנו תמיד מצליחים, בכל מקרה, לך זה לא משנה כי ברגע שרשמת מתעניין את שלך עשית, זה כל מה שאנחנו רוצים ממך, רשימת מתעניינים שישמעו הצעות מחיר.

עכשיו לשאלה המרכזית בעבודה, לקוחות ששומעים הצעות מחיר שווים הרבה כסף אבל השאלה של כל סוכן איך אני מגיע ומוצא לקוחות שמעוניינים לשמוע? אז ההמלצה שלי כזאת, קודם כל תתחיל בכל הקרובים שלך וגם אתה בעצמך, משפחה וחברים כל מי שאתה מכיר תשווק לו את התחומים ותוכל לרשום אותו לשמוע עד 3 מבצעים כמובן כל אחד ומה שמעניין אותו לשמוע, כבר פה תוכל לעשות את האלפי שקלים הראשונים שלך והכי חשוב ללמוד על המערכת ולהכיר את התחומים כבר בעל פה, בהמשך יש לך כלי עבודה במערכת שתוכל להשתמש בפייסבוק וברשתות חברתיות להכנס לקבוצות ולפרסם את התחומים בפוסטים, גם אתה בעצמך יכול לנסח פוסט ולמצוא עוד מתעניינים נוספים שמעוניינים ורוצים לשמוע לגבי אותו התחום, לדוגמא להכנס ל5 קבוצות אקראיות ולפרסם "מעוניינים בקורס לשיפור האנגלית כרגע יש מבצעים חסרי תקדים מעוניינים לשמוע תגיבו "אני" " ואז תראה שאנשים יתחילו להגיב לפוסט אתה פשוט פונה אליהם לוקח מהם את הטלפון ורושם אותם וככה אתה משיג כל יום עוד ועוד לקוחות חדשים ומגיע לסכומים ממש גבוהים, יש המון דרכים יצירתיות להגיע להרבה אנשים שרוצים לשמוע וזה גם עוזר להם לקבל מחירים טובים כמובן! כל סוכן והיכולות שלו להגיע לכמה שיותר מתעניינים.

בנוסף אני יכולה לדאוג לך לבונוסים מיוחדים, לדוגמא אם היום תצליח להוסיף 10 לקוחות מאושרים ככה כהתחלה תקבל ממני 50 ₪ בונוס, בהמשך יש בונוסים נוספים ואחרי שתכיר את המערכת יש גם אפשרות לקבל ממני לקוחות פוטנציאליים להתקשר אליהם ולעניין אותם בתחומים ולעשות עוד כסף, יש אין ספור אפשרויות להתפתח ולהגיע לכמה שיותר לקוחות.

 

עד לפה זה נשמע לך רלוונטי עבורך?

מעולה, את השכר אתה מקבל או בהעברה בנקאית או בצ'ק בדואר לבחירתך כל עשירי לחודש שהמינימום למשיכה הוא 500 ₪ , הכסף נצבר במערכת ולא מתאפס בסוף חודש),  בוא אני אפתח לך יוזר ואראה לך את המערכת, אני רוצה שתוסיף לקוח ניסיון שממש תראה עד כמה ידידותית המערכת שלנו, ועוד משהו שלא אמרתי תמיד אפשר להגיע אליינו למשרדים להדרכות ויש עוד בונוסים כמו לדוגמא אם תצליח להביא ביומיים הקרובים לפחות 15 מאושרים שזה קל כי זה רק מהסביבה הקרובה שלך אתה יכול לעשות את זה בשעה אתה מקבל לחשבון עוד 50 ₪ בונוס ובהמשך יש עוד הרבה בונוסים.

 

* כניסה למערכת עם הסוכן ביחד!

בוא נעשה ביחד כניסה למערכת, כנס לגוגל פלאי או לאפסטור ותוריד את האפליקציה "פה לאוזן מבצעים", פתחתי לך יוזר במערכת וקיבלת בסמס את השם משתמש והסיסמא שלך, קיבלת? מעולה, תפתח את האפליקציה יש לך בצד שמאל למעלה כניסת סוכנים תלחץ על זה ותרשום את שם המשתמש והסיסמא שלך ותתחבר, מצוין, אתה רואה את הכפתור "הוסף לקוח", מצוין, זה הכפתור המרכזי שלך בעבודה, תלחץ עליו, אתה רואה בחר תחום עניין? מצוין, פה אתה רואה את התחומים שאנחנו עובדים איתם וכמה כסף אתה מקבל עבור כל לקוח שרשמת לתחום ושמע מבצע, תבחר אחד מהתחומים ולא משנה איזה בצורה אקראית כי אני רק רוצה להראות איך אתה מוסיף לקוח, מה בחרת? מצוין, עכשיו אתה רושם את פרטי הלקוח השם שלו ושם משפחה תרשום בשם הפרטי נסיון ובשם המשפחה בדיקה, זה כמובן סתם דוגמא וזה יפסל, אני רק רוצה שתלמד איך אתה רושם לקוח, בטלפון שלו תרשום 0500000000, מצוין, ועכשיו תאשר למטה ב"וי" שקיבלת אישור מהלקוח לרשום אותו, ותלחץ "שלח", קיבלת הודעה שהלקוח נשלח בהצלחה? מצוין, זה הכל קל ופשוט, עכשיו אם זה היה לקוח אמיתי היינו מתקשרים אליו, עכשיו תיכנס לכפתור "הלקוחות שלי" אתה רואה את הלקוח נסיון שהכנסת שהוא בסטטוס ממתין לאישור? מצוין, עוד מעט אתה תראה שהוא יהפוך ללא מאושר ויפסל בסיבת לקוח נסיון כמובן, אבל שתכניס לקוח אמיתי ואין לי בעיה בהתחלה שזה יהיה אתה במידה ומשהו באמת מעניין אותך לשמוע אתה תראה שיתקשרו אלייך מהמשרדים לבדוק שאתה אכן מתעניין ואז אתה תראה שהלקוח יהפוך למאושר! קל ופשוט, יש לך עוד כפתור תחזור לעמוד הראשי באפליקציה שנקרא "דוח מצב" שם אתה רואה את המצב הכספי שלך כרגע, כמה ממתינים יש לך וכמה מאושרים, שאתה מכניס לקוח הוא מקבל טלפון אחרי ממש כמה דקות לפעמים כמה שניות מהרגע שרשמת אותו מהשעה 8 בבוקר עד 20 בערב מאשרים לקוחות במשרד. אחרי שצברת כסף יש לך את הכפתור "בקשה לתשלום" שזה הכפתור שאיתו מושכים את הכסף, לוחצים עליו שאתה לפחות מעל 500 ₪ רושמים לאן אתה רוצה להעביר את הכסף ועושים לך העברה בנקאית כל 10 לחודש, ממש מסודר ובזמן, פשוט רק לעבוד להכניס לקוחות והרבה להרוויח כמה שיותר, בנוסף יש אופציה להוסיף סוכנים כמו שאני מוסיפה אותך גם להרוויח מזה, אבל זה בהמשך, כרגע הכי וטב להתרכז איך אתה צובר כמה שיותר כסף ומושך משכורות הכי גבוהות שיש וכמובן מוצא כמה שיותר אנשים שמוכנים לשמוע מבצעים בטלפון! אתה יכול התחיל במיידית מהרגע שסיימנו את השיחה, כל שאלה שתעלה ובטוח שיעלו שאלות יש לך שירות לקוחות במספר 1700-700-346 בנוסף אני כאן בשבילך בנוסף יש לך מענה וואטסאפ של שירות לקוחות זמין 24 שעות בטלפון 0507161911, נשאר לך וגם כדי לקבל את הבונוס על ה15 מאושרים ביומיים הראשונים לסיים את השיחה לקחת את הפאלפון שלך ולהתקשר ולהציע את התחומים לכל מי שאתה מכיר אתה תראה שכבר מזה תעשה ישר בהתחלה אלף אלפיים ₪ אז המון בהצלחה וברוך הבא לחברה!

מבצעים